Rakve

Kremační rakev černá

Tato kremační rakev je kombinace dřeva - spodní část rakve a sololitové desky - víko rakve. Zdobení této rakve je vcelku bohaté, po stranách a v čele rakve je rakev zdobena zlatým dekorem. Dále nabízíme v hnědé a mahagonové barvě.

Kremační rakev ořechová

Tento typ kremační rakve je většinou rodinami volen z důvodu decentního vzhledu rakve a také materiálu rakve. Jelikož oproti ostatním kremačním rakvím je tento typ vyráběn pouze ze dřeva a tudíž není kombinován se sololitovou deskou. Tento typ rakví je možno nabídnout také v mahagonové nebo tmavě...

Kremační rakev černá

Tato rakev je, co se zdobení týká, nejjednodušší. Velmi často se používá v případech, kdy rodina není příliš okázalá na četná zdobení a spíše preferuje jednodušší a skromnější zdobení rakví. Tato rakev je kombinace: dřevo - víko rakve a sololitová deska - spodní část rakve. Dále nabízíme v hnědé a...

Kremační rakev mahagon

Viz. popis u rakve kremační ořechové.

Kremační rakev hnědá

Tato rakev je popisována již u kremační rakve černé shora. Jednoduché zdobení.

Celodřevěná rakev hnědá

Tato rakev je většinou používána v případě, kdy zemřelý má být uložen do rodinné hrobky či hrobu. Tato rakev má četná zdobení po obvodu víka. Zároveň je možné vybírat ze tří barev rakve, a to hnědá, černá a mahagonová.

Jíva celodřevěná kouřová

Dále mahagonové, ořechové a hnědé barvě.

Astra celodřevěná mahagonová

Dále kouřová světlá, tmavě hnědá a bílá.

Astra celodřevěná bílá

Pokud dojde k úmrtí novorozeněte či dítěte, je možno dle přání rodiny nechat vyrobit dětskou rakev v bílé barvě s různým zdobením, dle domluvy s výrobcem rakví.

Anturie celodřevěná mahagonová kouřová

Dále v barvě světlá kouřová, bílá a tmavě hnědá.

1 | 2 >>

Pohřební služba Jiří Kapitán